Ledelsen ved OHG

Rektor:

Camilla K. Mehl
camilla.mehl@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor:

Tone Fairway
Eksamensansvarlig og trinnleder Vg1
tone.fairway@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder:

Harald Skottene
Humanistiske fag
harald.skottene@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder (fungerende):

Ane Berg Tomter
Realfag og trinnleder Vg2
ane.berg.tomter@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder:

Åshild L. Andersen
Økononomiske fag og trinnleder Service og Samferdsel
ashild.andersen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder:

Sissel Marie Lone
Språkfag og trinnleder forberedende Vg1
Sissel.Lone@ude.oslo.kommune.no

Studieleder:

Nils-Helge Rud
Trinnleder Vg3
nils-helge.rud@ude.oslo.kommune.no

Leder for elevtjenester:

Karoline Bakke Holmgren
karoline.bakke.holmgren@ude.oslo.kommune.no