Elevtjenesten ved OHG

Leder for elevtjenesten:

Karoline Bakke Holmgren
Tlf. 954 42 254
karoline.holmgren@osloskolen.no


Rådgiverne:

Olav Birkeland
Rådgiver for Vg1 ST og forberedende FGYB
Tlf. 951 47 101
olav.birkeland@osloskolen.no
Rom 112 b

Linda Meum Skåra,
Rådgiver for Vg2 ST og forberedende FGYA
Tlf. 922 90 419
linda.skara@osloskolen.no
Rom 113

Stine Brubak Moltzau
Rådgiver for Vg3 ST
Tlf. 418 01 655 
stine.moltzau@osloskolen.no
Rom 112 a

Nikolai Engelstad
Rådgiver for salg, service og reiseliv Vg1 og Vg2
Tlf. 920 19 697
nikolai.engelstad@osloskolen.no
Rom 112 C

 

Minoritetsrådgiver:

Lina Aarseth Bakke
Tlf. 940 10 242
Lina.Bakke@osloskolen.no
Tilst. mandag, tirsdag og torsdag

Helsesykepleier:

Siv Skovli
Tlf. 469 42 559
siv.skovli@bfr.oslo.kommune.no
Rom 320

Fysioterapeut:

Elin Kvaale
Tlf. 95 06 21 16
elin.kvaale@bfr.oslo.kommune.no

Ergoterapeut:

Trude Wabakken
Tlf. 908 25 529
trude.wabakken@bfr.oslo.kommune.no

PPT:

Nina Dalan
Nina.Dalan@osloskolen.no

Ruskonsulent Ung:

Ø. Aleksander Schmidt
Tlf: 46 80 48 67 
aleksander.schmidt@bfr.oslo.kommune.no