Rådgivere og helsetjenesten

Rådgivere:

Line Birgitte Gerdrup,
Ansvar for Vg3 ST og Vg2 SE
line.birgitte.gerdrup@ude.oslo.kommune.no
Rom 112 a

Olav Birkeland
Ansvar for Vg1 ST og forberedende Vg1 
olav.birkeland@ude.oslo.kommune.no
Rom 112 b

Stine Brubak Moltzau
Ansvar for Vg2 ST og Vg1 SE
stine.brubak.moltzau@ude.oslo.kommune.no
Rom 112 c

Minoritetsrådgiver:

Azra Kurtovic 
azra.kurtovic@ude.oslo.kommune.no
Tlf. 413 11 950
Rom 311

Helsesykepleier:

Siv Skovli
siv.skovli@bfr.oslo.kommune.no
Tlf. 469 42 559
Rom 115

Fysioterapeut:

Elin Kvaale
elin.kvaale@bfr.oslo.kommune.no
Tlf. 95 06 21 16

Ergoterapeut:

Trude Wabakken
trude.wabakken@bfr.oslo.kommune.no
Tlf. 908 25 529

PPT:

Heidi Borling
Rom 226, tilgjengelig hver mandag, mobil 98402816.
Nina Dalan
Nina.Dalan@ude.oslo.kommune.no

Psykolog:

Caroline Rostrup
Rom 312, fra BUP Vest, tilgjengelig hver mandag. Henvisning via rådgiver / helsesøster